Knal Blaze 40000 40K soesjes Disposable Vape is ontworpen voor uitgebreide prestaties en smaakflexibiliteit, en levert tot 40K Puffs in een compact, oplaadbaar apparaat. Met een dual-flavor systeem en 40ml voorgevulde e-vloeistof kunnen gebruikers wisselen tussen twee smaken of ze combineren voor een blended ervaring.
Uitgerust met een 0.6Ω dual mesh coil, zorgt het voor een soepele, consistente damp en verbeterde smaak levering. De 650mAh oplaadbare batterij met Type-C opladen biedt betrouwbare energie voor langdurig gebruik, terwijl meerdere nicotine-opties zorgen voor een persoonlijke vaping ervaring.
Op zoek naar meer opties van BANG? Ontdek onze Knal Vape Collectie om een breed scala aan smaken, aantal blaadjes en de nieuwste modellen te ontdekken.
Specificaties
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Aantal trekjes | Tot 40.000 trekjes |
| E-liquid Capaciteit | 40ml Voorgevuld |
| Smaak Systeem | Dubbele smaak (mengbaar) |
| Batterij | 650mAh oplaadbaar |
| Spoel | Dubbele netwerkspoel (0,6Ω) |
| Opladen | USB Type-C |
| Nicotinesterkte | 0%, 2%, 3%, 5% |
| Operatie | Tekengeactiveerd |
Beschikbare combinaties met twee smaken (32 opties):
- Watermeloen / Aardbei Watermeloen
- Bosbes IJs / Bosbes Framboos
- Mango-ijs / Aardbei Mango
- Watermeloen / Watermeloen Bubblegum
- Ananasijs / Ananas kokosnoot
- Gemengd fruit / Triple bes
- Perzik Ijs / Mango Perzik
- Kersen / Kersencola
- Druif / Bosbes Druif
- Munt / Bosbessen Mint
- Zwarte draak ijs / Red Bull
- Aardbei Ijs / Aardbei Kiwi
- Tropische vruchten / Driedubbele watermeloen
- Zure Mango Ananas / Citroen Limoen
- Zomertijd / Appelijs
- Regenboog Snoepjes / Arctisch Vriezen
- Frambozenwatermeloen / Jieshuang
- Citroen Romance / Californische Kers
- Mango Perzik Abrikoos / Witte Gummies
- Mary's droom / Aloë mangomeloenijs
- Kiwi Passievrucht Guave / Bosbessen Kers
- Ananas-Mango / Ananas-Kokosijs
- Framboos Watermeloen / Aloë Vera Druif
- Lycheeijs / Aardbeien Lychee
- Strandseks / Frambozenwatermeloen
- Gummibeer / Framboos Zwart Glitter
- Bessen Cool / Watermeloen Zuur Perzik
- Aardbei Banaan / Passievrucht Kiwi
- Acai Stormijs / Love 66
- Roze limonade / Bosbes Kersen Citroen
- Aardbeienijs / Aardbei Vanille
- Bosbes Veenbes Kers / Watermeloen Kers



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.