De Stagbar Jagger Pro 40000 40K soesjes is een hoogwaardige, oplaadbare vape voor eenmalig gebruik, ontworpen voor zware en dagelijkse gebruikers. Met tot 40.000 trekjes, a 22 ml e-vloeistof capaciteit, en 2% / 5% nicotine-opties, Het levert een consistente smaak en een soepele nicotine-ervaring.
Uitgerust met een 750mAh oplaadbare batterij en Type-C snelladen, zorgt het apparaat voor langdurige bruikbaarheid en snel opladen. De 1.0Ω gaasrol verbetert de dampproductie en de nauwkeurigheid van de smaak, terwijl de LED-scherm biedt duidelijk zicht op de batterij- en gebruiksstatus.
Voor een volledig gepersonaliseerde vaping-ervaring is de instelbaar luchtstroomsysteem Hiermee kunnen gebruikers de trekweerstand gemakkelijk regelen. Verkrijgbaar in 20 smaken en verpakt 10 stuks per doos, De Stagbar Jagger Pro 40K is de ideale keuze voor winkeliers en consumenten die op zoek zijn naar een eersteklas wegwerpvape met een hoge trekkracht.
Specificaties
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Nicotine-opties | 2% / 5% |
| Aantal trekjes | Tot 40.000 trekjes |
| E-vloeistof capaciteit | 22 ml |
| Type spoel | 1.0Ω Netwerkspoel |
| Batterij | 750mAh oplaadbaar |
| Weergave | LED Batterijstatus en gebruiksstatus |
| Verstelbare luchtstroom | Ja |
| Oplaadpoort | Type-C snel opladen |
| Smaakopties | 20 smaken beschikbaar |
| Verpakking | 10 stuks / doos |
Beschikbare smaken
- Coco Loco
- Seks op het strand
- Citroen Limoen
- Red Bull
- Watermeloen ijs
- Gemengde bessen
- Aardbei Kiwi
- Bananenijs
- Bosbes Framboos
- Aardbei Druif
- Blauwe frambozenlimonade
- Witte Mamba
- Aardbei Banaan
- Druivenijs
- Aardbei Watermeloen
- Zwarte draak ijs
- Cola Ijs
- Driedubbele meloen
- Kers Veenbes
- Gummie Snoepjes



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.